Pristatymo informacija

6. Prekių pristatymas

6.1 Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas.

6.2 Prekių pristatymo (transportavimo) mokestis skaičiuojamas atsižvelgiant į prekių svorį ir vietą:

Venipak kurjeris pristatys į jūsų namus : 

Pristatymo kaina  - 3 eur. (Pristatymo laikas I-V 9-17 val.)

Atsiėmimas „Omniva“ siuntų terminale (paštomate)  - 3 eur. ( Siuntos atitinkančios paštomato išmatavimus )

Pristatymo kaina kai prekių suma didesnė nei 59 eur. - Nemokamai

6.2.1 Pristatymas į Kuršių Neriją yra papildomų sąlygų.

6.2.2 Prekių pristatymas už Lietuvos Respublikos teritorijos vykdomas atskiru susitarimu.

6.3 Tiksli prekių pristatymo data ir laikas nurodomi Pardavėjo Pirkėjui pateikiamame pranešime el. pašto adresu arba  telefono numeriu. Pirkėjo nurodytu registracijos formoje.

6.4 Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį, kokybę ir asortimentą.  Pastebėjęs, kad pateiktos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai pažymėti sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Pardavėjui ar jo atstovui, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.

6.5 Jei prekes priims ne Pirkėjas, Pirkėjas privalo nurodyti prekes priimsiančio asmens duomenis, pildydamas užsakymo pristatymo informaciją.

6.6 Kai kurios prekės gali būti pristatytos nesurinktos. 

6.7 Procedūra „PERADRESAVIMAS“ – sutartinių santykių vykdymo metu susiklosčiusi situacija, kai siunta peradresuojama kitam jos

gavėjui arba kitu adresu ir pristatoma kitą darbo dieną. Procedūra „PERADRESAVIMAS“ atliekama jeigu kurjeriui atvykus pristatyti

siuntos pristatymo adresu paaiškėja, kad klientas nurodė neteisingą gavėjo adresą, arba siuntos gavėjas pageidauja, kad siunta būtų pristatyta kitu adresu ar kitam gavėjui. Ši paslauga kainuoja papildomai 3 eur.