Prekių grąžinimas

8. Prekių grąžinimas ir keitimas

8.1  Pardavėjo parduodamoms prekėms yra suteikiama 14d. grąžinimo arba keitimo garantija. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti pirkėjas. 

8.2  Grąžinama prekė turi būti originalioje nepažeistoje pakuotėje, prekė turi būti nenaudota ir Pirkėjo nesugadinta , prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos. Nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta.

8.3 Norint grąžinti prekę užpildant ir atsiunčiant Pardavėjui prekių grąžinimo formą. Šią formą galite rasti čia:  

https://www.babycare.lt/index.php?route=account/return/add

8.4 Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 14 d. po to, kai yra patikrinama, kad prekė yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, yra visi įpakavimai, etiketės. "www.babycare.lt" vienašališkai turi teisę iš klientui grąžinamos sumos išskaičiuoti suteiktą papildomos nuolaidos sumą, jei klientas pasinaudojo papildoma pasiūlymo nuolaida ir vėliau atšaukė (grąžino) bent vieną prekę iš pasiūlymo, kuriam buvo pritaikyta nuolaida. 

8.5  Nekokybiškų prekių grąžinimas ar keitimas yra nemokamas. Kokybiškų prekių grąžinimas vykdomas pirkėjo lėšomis. Grąžinamas prekes parsiveža „Babycare.lt“ užsakomas kurjeris. Grąžintų prekių būklė patikrinama jei grąžinamos prekės yra kokybiškos iš grąžinamos sumos išskaičiuojamas prekių pristatymo Lietuvoje mokestis, grąžinimo mokestis, administravimo mokestis skirtas padengti sandėlio sistemų palaikymo ir prekių paruošimo proceso sąnaudas, bei mokestis už grynų pinigų operacija ( jeigu buvo pasirinktas apmokėjimo būdas grynais pristatymo metu).

8.6 Pirkėjas įsipareigoja tinkamai ir saugiai supakuoti transportuojamas prekes. Už žalą patirtą transportuojant netinkamai supakuotas grąžinamas prekes www.babycare.lt atsakomybės neprisiima.

8.7 Prekės keičiamos arba grąžinami pinigai, jeigu gedimų, kurie atsirado eksploatuojant garantijos laikotarpiu, -  negalima pašalinti.