Naujiena -14% Vandens Piešimo Kilimėlis Spalvotas + 2 vandens rašikliai ir 2 šablonai

Originalus daugkartinio naudojimo žaidimas leis vaikams piešti, mokytis, pramogauti valandų valandas, daryti rankų antspaudukus, rašyti ir žaisti, Jums nebeturint jokios baimės, jog mažieji išteps namuose esančius paviršius. Žaidimas lavinantys vaikų kūrybiškumą, emocijas, atmintį bei motoriką. Jokių kenksmingų medžiagų – tik paprastas vanduo!

Visa paslaptis slypi ne pačiame flomasteryje, o piešimo kilimėlyje, kuris reaguodamas su vandeniu keičia spalvą, todėl galima piešti ne tik specialia rašymo priemone, bet ir šlapiomis rankomis ar įvairiausiomis detalėmis. Dėl šios priežasties marginti kilimėlį galėsite kartu ir dar smagiau!

Paprasčiausiai įpilkite į spalvinimo priemonę vandens ir pirmyn! Piešiniai ant kilimėlio išnyksta per 4 -6 min, tad suteikite savo vaiko vaizduotei laisvę, nes piešimo priemonė nesibaigs!

2 piešimo šablonai (skaičiai).  2 vandens rašikliai.


Kilimėlio išmatavimai: 73 x 49 cm. 

Pakuotės matmenys: 36 x 26 x 5 cm.

Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų


Įspėjimas dėl saugumo

Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki 3 metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš duodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti!  Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Naudoti prižiūrint suaugusiems.


Turi CE sertifikatą.


 

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Vandens Piešimo Kilimėlis Spalvotas + 2 vandens rašikliai ir 2 šablonai

  • Peržiūrų: 35
  • Prekės kodas: 8100164
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 13.99€
  • 11.99€

Žymės: vandens, piešimo, kilimėlis, spalvotas, vandens, rašikliai, lavinimo, žaislai