-13% Traukiamas medinis drambliukas 2in1

Puikiai lavina loginio mąstymo gebėjimus, rankų motoriką, akių-rankų koordinaciją. Puikiai tinka žaisti vienam, su suaugusiais ar su kitais vaikais didesnėje grupėje. Tai teigiamai veikia socialinių ir integracinių įgūdžių ugdymą. Vaikas gali praktikuoti spalvas ir net vėliau skaičiuoti.

Patvarūs – mediniai žaislai yra itin patvarūs ir atsparūs pažeidimams, todėl išliks nepažeisti metų metus. Tai žaislas, kurį sėkmingai naudos ne tik vienas vaikas, bet ir ištisos kartos.

4 viename – šiame žaisle yra spalvingi šonai ir kiekvienas iš jų turi skirtingą užduotį vaikui. Besisukančios rutuliai, labirintas su skaičiais, pertraukiklis, traukimo laidas. Šis medinis žaislas sužavės daugelį vaikų.

SAUGU - žaislas yra saugus patiems mažiausiems. Visi mediniai elementai puikiai nušlifuoti ir nudažyti vaikams bei aplinkai saugiais dažais. Natūrali žaliava reiškia, kad net jei vaikas žaislą paims į burną, jis neturės kontakto su plastiku.

SPECIFIKACIJA

spalva: daugiaspalvis

medžiaga: mediena

matmenys: 13 x 23.5 x 11 cm.

svoris: 640 g.

svoris su  pakuote: 760 g.

Į komplektą įeina:

Traukiamas drambliukas

2 x plaktukas


Rekomenduojamas amžius nuo 36 mėnesių.Įspėjimas dėl saugumo

Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki 3 metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš duodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti!  Naudoti prižiūrint suaugusiems.


Turi CE sertifikatą.Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Traukiamas medinis drambliukas 2in1

  • Peržiūrų: 231
  • Prekės kodas: 8000777
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 23.99€
  • 20.99€

Žymės: traukiamas, medinis, drambliukas, mediniai, žaislai