-20% Traktorius - Konstruktorius 2in1, 348 elementai

Kaladėlės suteiks daug kūrybinės pramogos kiekvienam mažajam konstruktoriui. Rinkinį 2-in-1 sudaro net 348 elementai ir yra kaladėlės, kurių dėka galėsite sukonstruoti traktorių ar buldozerį. Abiejų mašinų pranašumas – judantys ratai, kurių dėka galima vairuoti sudėtingas transporto priemones. Rinkinyje yra lipdukai, kurie gali papildomai papuošti traktorių, suteikdami jam dar daugiau charakterio. Aprašytame rinkinyje yra paveikslėlio instrukcija, kurios dėka mes galėsime lengviau surinkti pateiktą modelį. Kaladėlės pagamintos iš aukštos kokybės plastiko, todėl juos lengva sujungti tarpusavyje.

Rinkinyje yra

- 348 vnt. elementai

- lipdukai

- paveikslėlio instrukcija

 

Traktoriaus matmenys:

- 33 x 12 x 14 cm.

Be to, yra puikus būdas žaisti kartu su kitais vaikais ar su tėvais. Šios nuostabios kaladėlės bus nepakeičiamas žaislas kiekvienam mažajam konstruktoriui.

Viskas supakuota į gražią kartoninę dėžutę, kurioje galėsite laikyti kaladėles pasibaigus žaidimui.

Rekomenduojamas amžius nuo 6 metų.CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

 

Įspėjimas dėl saugumo

Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš naudojimą. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Traktorius - Konstruktorius 2in1, 348 elementai

  • Peržiūrų: 786
  • Prekės kodas: 80003817
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 24.99€
  • 19.99€

Žymės: konstruktorius, traktorius, konstruktoriai, robotai