-44% Stumdukas – Lavinimo staliukas 5*1 su nuotolinio valdymo pulteliu

Puikus pagalbininkas žengiant pirmuosius žingsnius. Kokybiškas, spalvingas ir originalaus dizaino stumdukas. Stumdukas gali virsti žaidimų stalu, ant kurio galima atspausti įvairius uždedamus spaudus. Priešais padedama lenta gali suteikti daug įdomios ir patrauklios veiklos. Tai ir stumdukas, ir lavinamasis staliukas viename. Stumdukas su patogia rankena ir mažais ratukais pirmiesiems žingsniams žengti.

Puikus interaktyvus ir lavinantis žaislas, kuris auga kartu su vaiku. Pirma, tai padeda jam žengti pirmuosius žingsnius kaip stumdukui, o laikui bėgant jis virsta interaktyviu ir lavinamuoju žaislu, kurį galima žaisti keliais skirtingais būdais kaip mokomąjį stalą ar skydelį. Laikui bėgant žaislas taip pat gali virsti užsėdama mašinėle, ar pabaigoje mūsų vaikas važinėtų paspirtuku.


Pakuotės matmenys: 48 x 37 x 19 cm.


Stūmimo vaikštynės matmenys: 44 x 42 x 40 cm.


Panelės matmenys: 32 x 26 x 7 cm.


Stalo matmenys: 32 x 26 x 22 (P x P x A)


Paspirtuko matmenys: aukštis 55 x gylis 56 x plotis 39 cm.


Panelės baterijos: 3 x AA (į komplektą neįeina)


Nuotolinio valdymo pulto baterijos: 2 x AAA (į komplektą neįeina)


Nuotolinio valdymo pultelio matmenys: 11.5 x 5.5 x 3 cm.

Nuo 6 mėnesių žaislas gali būti pristatomas vaikui kaip lavinimo panelė.

Maždaug nuo 8 mėnesių žaislas gali būti naudojamas kaip stalas.

Nuo 10 mėnesių vaikas žaislą gali naudoti kaip stūmimo vaikštynę, kuri pravers mokantis vaikščioti.

Nuo 18 mėnesių žaislą galima naudoti su pasivažinėjimu.

Galutinė žaislo versija – paspirtukas, kuriuo vaikas turėtų pradėti naudotis maždaug 36 mėnesių amžiaus.

Rekomenduojamas amžius nuo 6 mėnesių.

Įspėjimas dėl saugumo

Nepalikti  vaikų be priežiūros.

Žaislas netinka jaunesniems kaip 6 mėn.  amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Dėmesio: žaislas reikalauja gerų įgūdžiu, todėl svarbu imtis visų atsargumo priemonių, kad vaikas nepargriūtų , nesusidurtų ir nesusižeistų pats ar nesužeistų trečiųjų asmenų. Naudoti prižiūrint suaugusiems.Nepalikti iki 36 mėnesių vaikų sėdinčių ar žaidžiančių be priežiūros. Šis žaislas neturi stabdymo įtaiso.


Turi CE sertifikatą

Įspėjimas!

Baterijos skydelis turi būti apsaugotas dangteliu. Elementą gali pakeisti tik suaugęs asmuo. Elementą dėti pagal nurodytą poliškumą (+/-). Neskirtos pakartotinai įkrauti baterijos neturi būti įkraunamos. Pakartotinai įkraunamos baterijos (jei išsiima) turi būti įkraunamos tik suaugusiems prižiūrint. Pakartotinai įkraunamos baterijos prieš įkrovimą turi būti išimamos iš žaislo. Neturi būti maišomos įvairių tipų baterijos arba naujos ir naudotos baterijos. Patariama naudoti tik to paties arba lygiaverčio tipo baterijas. Išnaudotos baterijos turi būti išimamos iš žaislo. Maitinimo gnybtai neturi sukelti trumpojo jungimo. Neišmeskite panaudotų baterijų į viešuosius sąvartynus. Laikykitės numatytos tvarkos. Netinkamas naudoti baterijas ir galvaninius elementus reikia palikti specialiose surinkimo talpose, kurios pagamintos taip, kad juose surinktos išeikvotos baterijos nekeltų pavojaus aplinkai ir visuomenės sveikatai. Surinkimo talpas galima rasti visose parduotuvėse, mokyklose, pašto skyriuose ir kitose masinio susibūrimo vietose.

Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Stumdukas – Lavinimo staliukas 5*1 su nuotolinio valdymo pulteliu

  • Peržiūrų: 413
  • Prekės kodas: 708903
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 79.99€
  • 44.99€

Galimi pasirinkimai

Žymės: stumdukas, , lavinimo, staliukas, 5*1, stumdukai