Sportinis Lėlių vežimėlis SMOBY Baby Nurse

Tai labai stabilus vežimėlis ir labai geros kokybės, todėl jis taip pat tinka vaikams, kurie ką tik išmoko vaikščioti. Be to, priekiniai ratai sukinėjasi, kad būtų patogiau važiuoti ir pasukti.


Savybės: 


Produkto matmenys 53 x 38 x 49 cm.

Rankena maždaug 58 cm. aukštyje.

Vežimėlis skirtas lėlėms iki 42 cm. aukščio (lėlė į rinkinį neįeina).

Rekomenduojamas amžius nuo 18 mėnesių.„Smoby“ yra Prancūzijos įmonė, turinti tradicijas nuo1924 m., šiuo metu priklausanti Vokietijos žaislų koncernui „Simba-Dickie Group“, kurianti, gaminanti ir platinanti labai platų žaislų asortimentą. Šiandien „Smoby“ produktai, gaminami daugiausia Europoje, yra labai populiarūs ir pasižymi aukščiausia kokybe, saugumu ir ilgaamžiškumu. Dėka to, kad jie šimtu procentų garantuoja džiaugsmą ir linksmybes patiems mažiausiems

Įspėjimas dėl saugumo

Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki 18 mėn.  amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš duodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti!  Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti.Naudoti prižiūrint suaugusiems.


Turi CE sertifikatą.


Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Sportinis Lėlių vežimėlis SMOBY Baby Nurse

  • Peržiūrų: 14
  • Prekės kodas: 8132587
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 49.99€

Žymės: lėlių, vežimėlis, smoby, baby, nurse