-33% Rubiko kubo rinkinys

Loginių, miklumo dėlionių kubelių rinkinys 6 vnt. pasiūlymas visiems, kuriems patinka dėlionės. Žaidimas visų pirma ugdo kantrybę, tikslumą ir loginį mąstymą.

Rinkinį sudaro 6 skirtingi variantai:

- 2 x 2 x 2 kubas Keturi elementai, ne devyni ant kiekvieno veido, kurie palengvina jo išdėstymą ir leidžia lengviau sužinoti apie algoritmų veikimą. (5 cm x 5 cm x 5 cm)

- kauliukai 3 x 3 x 3 klasikinis kubas susideda iš kvadratų išdėstymo taip, kad kiekviena pusė būtų vienos spalvos. (5.5 x 5.5 x 5.5 cm.)

- kubas 3 x 3 x 3 mini klasikinis kubas susideda iš kvadratų išdėstymo taip, kad kiekviena pusė būtų vienos spalvos. (3 x 3 x 3 cm.)

- sukimo kubą, vadinamą gyvate, sudaro 24 prizmės, galite išdėstyti neribotas formas ir kurti savo kūrinius

- 3 x 3 x 3 kubas kiekvienoje kubo pusėje turi 9 skirtingas formas, sumaišius kubą virsta paslaptingu daugiakampiu. Žaidimo tikslas yra juos išdėstyti taip, kad kubas vėl suformuotų į kubą. (5.5 x 5.5 x 5.5 cm.)

- kubo gyvatė su užapvalintais elementais leidžia sukurti įvairias formas (ilgis 49.5 cm)

Žaislas pirmiausia moko susikaupimo ir suvokimo, lavina kūrybiškumą ir rankų įgūdžius. Tai daro įtaką loginio ir erdvinio mąstymo gebėjimams. Kubelių privalumas yra jų mažas dydis, todėl jie neužima daug vietos. Jūs visada galite turėti kubelius su savimi ir praktikuoti per pertraukas mokykloje, gydytojo kabineto laukiamajame ir pan.

Kubas pagamintas iš plastiko. Rinkinys supakuotas į gražią originalią pakuotę, jis puikiai tiks kaip dovana.

Pakuotės matmenys: 29 x 19.5 x 8.5 cm.

Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų


Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Rubiko kubo rinkinys

  • Peržiūrų: 54
  • Prekės kodas: 80015999
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 23.89€
  • 15.89€

Žymės: rubiko. kubo, rinkinys, lavinimo, žaislai