-18% Paspirtukas Kruzzel Simple

Ypač lengvas - paspirtuko svoris daro didžiulę įtaką jo naudojimu, ypač jaunų, pradedančiųjų atveju. Mūsų pristatytas paspirtukas turi aliuminio pagrindą, kurio dėka jis yra itin lengvas - 2.6 kg, o tai leis atlikti net pačius reikliausius triukus.

SCS SYSTEM - nepriklausoma SCS suspaudimo sistema, naudojama MALATEC paspirtuke, yra labai patvari. 

ABEC7 GUOLIAI IR GUMINIAI RATAI - guolis turi labai didelę įtaką paspirtuko greičiui, taip pat vairavimo patogumui. Dėl to, kad paspirtukas turi aukštos klasės guolius - ABEC7, jis užtikrina didesnį tikslumą, efektyvumą ir galimybę pasiekti didesnį greitį. Be to, paspirtukas turi mažus, guminius ratus su plokščiu profiliu, kurie yra manevringi ir labai lengvai valdomi. Jie turi didelį kontaktinį paviršių, kuris užtikrina stabilumą ir gerą sukibimą.

UNIVERSALUS DYDIS - paspirtukas yra populiariausio aukščio, todėl jis prisitaikys praktiškai prie bet kurio vartotojo. Be to, anglies vairas leidžia pasukti 360 laipsnių kampu. Paspirtukas yra labai patvarus, todėl tinka tiek jauniems, tiek vyresniems žmonėms.

SPECIFIKACIJA - spalva: juoda; medžiaga: anglinis plienas, aliuminis; stiprumas: 100 kg; ratai: guminiai; matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 65/50/80 cm; svoris: 2.6 kg; svoris su pakuote: 3 kg.

Rekomenduojamas amžius nuo 5 metų.Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Paspirtukas Kruzzel Simple

  • Peržiūrų: 25
  • Prekės kodas: 70021219
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 55.00€
  • 44.99€

Žymės: paspirtukas, kruzzel, simple, paspirtukai, riedlentės