Naujiena Papuošalų gamybos rinkinys Crystal

Apyrankių gaminimo rinkinys - šis unikalus rinkinys tikrai patiks kiekvienai merginai, mėgstančiai papuošalus. Rinkinyje yra daugybė nuostabių spalvuotų karoliukų, įvairių formų ir spalvų. Jų dėka vaikas pats gali pasidaryti apyrankes, kurios bus padovanotos artimam žmogui arba bus pačios dėvimos.

MOKYMASIS IR ŽAIDIMAS - žaidimas su karoliukais teigiamai veikia vaiko raidą, formuoja jo meninius sugebėjimus kartu su vaizduotės lavinimu, tuo pat metu atliekant koncentraciją; lavina rankinius įgūdžius ir skatina kūrybiškumą, taip pat moko grupių bendradarbiavimo ir tobulina socialinius bei integracijos įgūdžius žaidžiant kartu su bendraamžiais.

Nešiojamas - rinkinys yra lengvas ir patogus, todėl vaikui lengva jį pasiimti su savimi į darželį, pas draugą, į sodą; Rinkinys yra mažų matmenų, užima mažai vietos, todėl jį lengva laikyti.

Pakuotė turi formą, kuri leis saugiai laikyti mažus daiktus, esančius rinkinyje. Jo dėka karoliukai yra rūšiuojami pagal spalvas ir žaisdami nereikia jų išpilti iš pakuotės, pvz., Ant grindų.

SPECIFIKACIJA - matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 2.5 x 27 x 15 cm; rinkinio svoris: 0.15 kg.

Rekomenduojamas amžius nuo 5 metų.


Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Papuošalų gamybos rinkinys Crystal

  • Peržiūrų: 28
  • Prekės kodas: 8002300
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 6.99€

Žymės: papuošalų, gamybos, rinkinys, crystal, žaislai, mergaitėms