-24% Pristatymas 7-15 d.d. Montessori lagaminas - Busy Board

Krepšio formos lentą galite pasiimti su savimi į parką ar net į lopšelį ar darželį.

14 MANIPULIAVIMO ELEMENTŲ - krepšyje yra 14 manipuliavimo elementų, tokių kaip: užtrauktukas, diržo sagtis, sėdynės sagtis, dirželis petnešoms kuprinėje, velcro, mygtukas, dekoratyvinis užsegimas su mygtuku, stačiakampis užsegimas, ovalus užsegimas, elastinė juosta , virvelė, švarko saga ir raišteliai.

SENSORY – lenta palaiko vaikų vystymąsi. Tai leidžia pagerinti rankų ir akių koordinaciją, palaiko gebėjimą logiškai mąstyti, suteikia savarankiškumo ir lavina koordinaciją bei susikaupimą. Kiekvieną kartą, kai mažylis nusprendžia žaisti, jis gali atrasti kažką naujo.

SAUGU - visas daiktas pagamintas iš veltinio, kurio dėka yra lengvas, o svarbiausia, vaikas nesusižeis. Visi elementai parinkti taip, kad vaikas žaisdamas atrastų naujų gebėjimų ir jam nekiltų pavojus.

SPECIFIKACIJA

spalva: daugiaspalvis

medžiaga: veltinis/plastikas

valdymo elementų skaičius: 14

išmatavimai: 28 x 33 x 2 cm.

svoris: 0.487 kg.

svoris su pakuote: 0.647 kg.

Rekomenduojamas amžius nuo 12 mėnesių

Įspėjimas dėl saugumo

Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki 1 metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš duodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti!  Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Naudoti prižiūrint suaugusiems.

Turi CE sertifikatą.


Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Montessori lagaminas - Busy Board

  • Peržiūrų: 602
  • Prekės kodas: 8001666
  • Prieinamumas: Pristatymas 7-15 d.d.
  • 16.99€
  • 12.99€

Žymės: montessori, lagaminas, lavinimo, žaislai