Medinis žaidimas - žvejyba su magnetais „Vandens gyvūnai"

VEIKIA VAIKO RAIDĄ – skatina vaizduotę, lavina loginį mąstymą ir regimąją atmintį; moko susieti formas ir spalvas, lavina rankų miklumą, o žaidžiant kartu formuoja socialinį elgesį, pavyzdžiui, gebėjimą integruotis ir gebėjimą bendradarbiauti grupėje.

SAUGU - žaislas turi minkštus kraštus, o dauguma elementų yra pagaminti iš medžio - todėl jis yra saugus vaiko sveikatai, skirtingai nei žaislai iš plastiko.

25 elementai – žaidimas yra įdomus rinkinys, kurį sudaro 22 vandens būtybės ir 2 meškerės; meškerės ir vandens gyviai turi mažus magnetukus, todėl žaidimas tampa patrauklesnis ir pagerina gaudymą. Komplekte yra dėžutė, kurią galima naudoti ir kaip žaidimų akvariumą.

SPECIFIKACIJA:

medžiaga: mediena

dėžutės matmenys (plotis / aukštis): 18.3 x 8 cm.

strypo ilgis: 17 cm.

elementų skaičius rinkinyje: 25

svoris su pakuote: 244 g.

 

Į komplektą įeina:

22 mediniai vandens gyvūnai su magnetu

2 medinės meškerės su magnetu

Apvali dėžutė

Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų

 

Rekomenduojama suaugusiųjų priežiūra.CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

 

Įspėjimas dėl saugumo

Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš naudojimą. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų.Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Medinis žaidimas - žvejyba su magnetais „Vandens gyvūnai"

  • Peržiūrų: 686
  • Prekės kodas: 88677
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 12.99€

Žymės: mediniis, žaidimas, žvejyba, lavinimo, žaislai