IŠPARDUOTA Medinė lavinamoji kūrybinė mozaika

Leiskite savo vaikui lavinti vaizduotę ir mokytis kūrybiniu keliu. Šio žaidimo paskirtis – sudėti iš mažus kamuoliukus bet kokį paveiksliuką, formą, ar ką besugalvotų mažieji kūrėjai.

Dėlionė lavina vaiko vaizduotę ir skatina netradicinį, kūrybinį mąstymą.  Vaikams skirta mozaika leidžia jiems savarankiškai kurti gražius, spalvingus raštus ir ištisus paveikslėlius.

Spalvingas žaislas yra linksmybių garantas tiek vienam, tiek su tėvais ar bendraamžiais. Tai puikiai pakeičia standartines spalvinimo knygeles - nereikia kas kartą keisti puslapių, tiesiog išimkite spalvotus kamuoliukus ir vėl pradėkite linksmybes.

Mediniai rutuliukai iš kurių susideda paveikslėlis. Pagal spalvą juos reikia sudėti į tam tikrą vietą. Kamuoliukus pagal spalvas galima surūšiuoti į formeles.

Jie lavina rankos įgūdžius, moko loginio mąstymo, gerina koncentraciją.

Dėlionės išmatavimai: 22 x 22 cm.

Rinkinyje yra mažų detalių, netinka vaikams iki 3 metų.


Įspėjimas dėl saugumo

Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki 3 metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš duodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti!  Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Naudoti prižiūrint suaugusiems.


Turi CE sertifikatą.


Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Medinė lavinamoji kūrybinė mozaika

  • Peržiūrų: 1125
  • Prekės kodas: 80015953
  • Prieinamumas: IŠPARDUOTA
  • 16.99€

Žymės: lavinamoji, kūrybinė, mozaika, medinė, lavinimo, žaislai