Magnetinės konstrukcinės kaladėlės Witka Magnet (250 detalių)

Produkto aprašymas

Didelis spalvingų magnetinių kaladėlių rinkinys puikiai lavina vaiko vaizduotę ir kūrybiškumą. Šių kaladėlių pagalba sukonstruosite įvairius modelius, statinius ir formas. Vienintelis apribojimas - Jūsų vaizduotė ir kaladėlių skaičius. Žaisdamas su kaladėlėmis vaikas lavina rankinius įgūdžius ir tokiu būdu lengviau išmoksta rašyti. Žaidimas lavina koncentraciją, vizualinę koordinaciją ir vaizduotę. Ugdo kūrybiškumą. Žaisdamas su tėvais ar kitais vaikais, vaikas mokosi dalytis ir bendradarbiauti.

Ypatybės:

Jūsų vaikas bus sužavėtas!

Puikiai tinka berniukams ir mergaitėms!

Smagi pramoga visai šeimai!

Specifikacijos:

Pagaliuko skersmuo 6 mm.

Pakuotės matmenys 29.5 x 21 x 4 cm.

Komplekte

 - magnetinės konstrukcinės kaladėlės

- 138 magnetiniai kamuoliukai

- 112 lazdelių.

Neleiskite vaikams jų praryti, prarijus nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Rekomenduojama suaugusiųjų priežiūra.

Rekomenduojama vaikams nuo 8 metų amžiaus.


CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

 

Įspėjimas dėl saugumo

Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš naudojimą. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų.

Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose.

Jei žaislui reikalingos baterijos : baterijų skydelis turi būti apsaugotas dangteliu. Elementus gali pakeisti tik suaugęs asmuo. Elementus dėti pagal nurodytą poliškumą (+/-). Neskirtos pakartotinai įkrauti baterijos neturi būti įkraunamos. Pakartotinai įkraunamos baterijos (jei išsiima) turi būti įkraunamos tik suaugusiems prižiūrint. Pakartotinai įkraunamos baterijos prieš įkrovimą turi būti išimamos iš žaislo. Neturi būti maišomos įvairių tipų baterijos arba naujos ir naudotos baterijos. Patariama naudoti tik to paties arba lygiaverčio tipo baterijas. Išnaudotos baterijos turi būti išimamos iš žaislo. Maitinimo gnybtai neturi sukelti trumpojo jungimo. Neišmeskite panaudotų baterijų į viešuosius sąvartynus. Netinkamas naudoti baterijas reikia palikti specialiose surinkimo talpose, kurias galima rasti visose parduotuvėse, mokyklose, pašto skyriuose ir kitose masinio susibūrimo vietose.
Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Magnetinės konstrukcinės kaladėlės Witka Magnet (250 detalių)

  • Peržiūrų: 17
  • Prekės kodas: 8100677
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 29.99€

Žymės: magnetinės, konstrukcinės, kaladėlės, , lavinimo, žaislai