Klasikinis žaidimas "TETRIS"

TETRIS - vienas populiariausių XX a. dešimtojo dešimtmečio žaidimų, kuriuo ne vienas mūsų smagiai malšindavo nuobodulį! Padovanokite ši legendinį žaidimą ir savo vaikams! Juk tai žaidimas, kuris ne tik galingai nugali nuobodulį bet ir lavina greitą mąstymą, reakciją ir koordinaciją. Šis žaidimas ypatingai pravers ilgose kelionėse, deginantis paplūdimyje ar kitoje nieko neveikimo būsenoje. Tai puikus žaidimas tiek mažam tiek dideliam!

Daugybė skirtingų TETRIS žaidimų versijų;

Yra klasikiniai žaidimai: TETRIS, ARKANOID, FORMULE 1, GYVATĖ, BATTLE TANK, PING PONG, SPACE INCANDER, FROGGER ir daugelis kitų su skirtingais žaidimo greičiais ir sudėtingumo lygiais. Iš viso 9999 skirtingų žaidimų. 

Tai ne tik įdomus bet ir naudingas žaidimas, jis lavina reakciją ir loginį mąstymą, greitą sprendimų priėmimą.

Žaidimo tikslas surinkti kuo didesnį skaičių taškų dėliojant detales taip, kad visa eilutė būtų užpildyta. Pilnai užpildyta eilutė sudega, taip atsiranda daugiau erdvės Jūsų manevrams!

Išmatavimai: 14.5 x 6.5 cm.

Reikalingos: 2 x AA baterijos (baterijos nepridedamos)

Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų


CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

 

Įspėjimas dėl saugumo

Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš naudojimą. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Klasikinis žaidimas "TETRIS"

  • Peržiūrų: 6029
  • Prekės kodas: 800077967
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 3.99€

Galimi pasirinkimai

Žymės: klasikinis, žaidimas, tetris, stalo, žaidimas, žaidimai