-8% Interaktyvus drambliukas - mėlynas

Dainuojantis drambliukas gali dešinėje kojoje atlikti dainas anglų kalba. Vaikas galės kartu dainuoti, o drambliukas mojuos ausimis. Paspauskite kairįjį mygtuką ir drambliukas pradės žaisti slėpynes - vis nuleis ausis, ir taip žais su jumis. Drambliukas turi du įdomius žaidimo režimus, kurie jūsų vaiką linksmins ir suteiks džiaugsmo.

MOKYMASIS – drambliukas dainuoja dainelę „Do Your Ears Hang Low“ ir kalba angliškai, kas papildomai suteikia galimybę vaikui nuo mažens mokytis kalbos. Užsienio kalbos pažinimas suteikia mažyliui galimybę greičiau vystytis darželyje ir mokykloje.

SAUGU – drambliukas pagamintas iš kokybiškų medžiagų, dugnas iš plastiko, todėl yra patvarus, lengvas ir stabilus. Be to, saugumo sumetimais baterijų skyrius tvirtinamas varžtu. Žaislas yra minkštas ir malonus liesti, neturi aštrių kraštų.

Drambliukas pagamintas iš malonaus liesti pliušo ir turi minkštą užpildą, todėl jis yra tobulas mielas žaislas kiekvienam vaikui. Spalvos universalios ir švelnios. Pilka su melsvais papildymais ant letenų ir ausų, tinka tiek mergaitei, tiek berniukui.

SPECIFIKACIJA:

spalva: pilka - mėlyna

Maitinimas: 3 x  1,5V AA baterijos (į komplektą neįeina)

matmenys: 33.5 x 21 x 22 cm.

rinkinio svoris: 400g.

Rekomenduojamas amžius nuo gimimo.

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas dėl saugumo

Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš naudojimą. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Interaktyvus drambliukas - mėlynas

  • Peržiūrų: 1184
  • Prekės kodas: 3112N
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 24.99€
  • 22.99€

Galimi pasirinkimai

Žymės: drambliukas, minkštas, konstruktoriai, robotai