IŠPARDUOTA Žaidimų konsolė PCP-STATION (788 žaidimai)

Nešiojamas žaidimas - konsolė, yra sensacinga dovanų idėja kiekvienam vaikui. Viduje yra paslėpti net 788 skirtingi žaidimai - kiekvienas ras ką nors sau. Žaislo dizainas yra labai paprastas ir lengvas, o svarbiausia - saugus. Centrinėje žaislo dalyje yra spalvotas LCD ekranas, o šonuose - mygtukai.

Kairėje yra rodyklės, skirtos valdyti aukštyn / žemyn ir dešinėn / kairėn, taip pat mygtukas garsas, kuris, atsižvelgiant į jūsų poreikius, įjungia ar nutildo garsus, taip pat RESET, leidžiantis pradėti žaidimą nuo pradžių. Dešinėje yra spalvoti mygtukai: geltona, pažymėta trikampiu, raudona - su apskritimu, žalia - su kryžiumi, o mėlyna - su kvadratu. Kiekvienas iš jų turi skirtingas funkcijas, palengvinančias žaidimą. Žemiau yra du mygtukai - S / P ir SELECET, leidžiantys pasirinkti žaidimą.

Žaidimai, kurie yra nešiojamojoje konsolėje, yra šie:

- Star wars,

- Pi Wangas,

- Angry pigs,

- Circus Charlie,

- Cubix,

- Sudoku ir daug, daug kitų.

Verta rinktis šį nešiojamąjį žaidimą, nes jo lengvas svoris leidžia vaikui jį pasiimti bet kur - jis tilps į bet kurią kuprinę, o 2,5 colio ekranas pagerins patogumą ir naudojimo kokybę. Žaislų dizainas yra labai modernus, o intuityvus valdymas - kiekvienas vaikas gali su tuo susitvarkyti.

Nešiojamos konsolės matmenys:

15 x 7,5 x 2,5 cm.

Pakuotės matmenys:

21 x 13 x 5 cm.

Reikalingos: 3 x AAA baterijos (baterijos nepridedamos)

Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų.Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Žaidimų konsolė PCP-STATION (788 žaidimai)

  • Peržiūrų: 519
  • Prekės kodas: 800011
  • Prieinamumas: IŠPARDUOTA
  • 29.99€

Žymės: žaidimų, konsolė, pcp-station, žaidimas, žaidimai