Vaikiškas policijos rinkinys 8 dalių

Pateikta policijos apranga užkariaus net mažiausio herojaus širdį. Tai leis jums atlikti šią profesiją praktikuojančio šeimos nario vaidmenį, taip pat pasiruošti svajonių darbui. Puikiai tiks ne tik linksmiems žaidimams namuose, bet ir pasipuošusiems gimtadieniams ar karnavalo baliui. 

Į komplektą įeina liemenė ir pistoletas, kuris atrodo tikroviškai, skleidžia šaudymo garsus ir šviesas. Be to, rinkinyje yra antrankiai su raktu, policininko ženklelis, racija, švilpukas, policijos pažymėjimas ir šalmas. Viskas išlaikoma tikroviškomis spalvomis ir atrodo kaip tikra. Pistolete jau įdėta baterija, ją galima paleisti iš karto po išpakavimo. Komplekte tik aukščiau aprašyme paminėti elementai, nuotraukose drabužiai ir avalynė į komplektą neįeina. Papildomi žaislo elementai ir spalvos gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotų paveikslėlyje. 

Liemenės išmatavimai: 34 x 34 cm.

Pistoleto matmenys: 23 x 14 cm.

Komplekto komponentai:

- policijos šalmas

- racija

- svilpukas

- antrankiai su raktais

- ginklas

- policijos ženklelis

- policijos pažymėjimas

- policijos liemenė


Pistoletas maitinamas trimis AG13 1,5 V baterijomis (pridedamos).

Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų

Įspėjimas dėl saugumo


Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki 3 metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš duodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti!  Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Naudoti prižiūrint suaugusiems.

Turi CE sertifikatą.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Vaikiškas policijos rinkinys 8 dalių

  • Peržiūrų: 267
  • Prekės kodas: 80000324
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 15.99€

Žymės: vaikiškas, policijos, rinkinys, dalys, profesiniai, žaislai