-17% Piešimo rinkinys 174 vnt.

Tai ideali dovana visiems, kurie mėgsta piešti!

PIEŠIMO KOMPLEKTAS - 174 ELEMENTAI

174 ELEMENTAI - su didžiuliu 54 aliejinių pastelių, 34 pieštukų, 36 skirtingų tipų dažų pasirinkimu (po 12 aliejaus, akrilo ir akvarelės dažų), 42 žymekliais, 2 pieštukais, 4 šepečiais, drožtukas ir trintukais, leis lengvai sukurti įmantriausius, kūrybiškiausius ir originalius kūrinius.

PRAKTIŠKAS lagaminas - visa tai dedama į elegantišką, sulankstomą, dviejų lygių medinį lagaminą, kuris padidina jo estetinę vertę ir daro įtaką jo patvarumui; lagaminas turi patvarią, patogią odinę rankeną, dėl kurios visą turinį nešioti paprasta ir patogu. Tvirtos metalinės sagtys garantuoja, kad nešiodamas lagaminas bus sandariai uždarytas ir kad niekas iš jo neiškris arba nieko nepamesite.

Atskiri skyriai suteikia galimybę lengvai ir greitai pasiekti reikiamus daiktus, taip pat užtikrina jų apsaugą ir tvarkingumą. Galime lengvai pasiimti su savimi, pvz., į universitetą, lauke ar privačioms pamokoms. Dviejų pakopų konstrukcija leidžia lengvai pasiekti reikiamus priedus, o po sulankstymo rinkinys sulankstomas į praktišką lagaminą.

SPECIFIKACIJA

lagamino spalva: ruda

lagamino medžiaga: medis, metalas

sulankstyto lagamino matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 44.5 x 31 x 9.6 cm.

svoris su pakuote: 3.75 kg.

Rekomenduojama nuo 3 metų amžiaus


Įspėjimas dėl saugumo

Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki 3 metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš duodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti!  Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Naudoti prižiūrint suaugusiems.


Turi CE sertifikatą.Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Piešimo rinkinys 174 vnt.

  • Peržiūrų: 4953
  • Prekės kodas: 811117899
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 59.99€
  • 49.99€

Žymės: lavinamasis, žaislas, piešimo, 174 vnt., lavinimo, žaislai