-20% Lavinamosios medinės kaladėlės 120 vnt. Miestas

Medinių kaladėlių miestas yra kiekvieno vaiko, mėgstančio dėlioti įvairias konstrukcijas, svajonės išsipildymas. Galimybės linksmintis ir žaisti vaidmenimis čia praktiškai neribotos, tad tai efektyviai su nuoboduliu įveikiantis žaislas.

Kvartalų rinkinys miestas ne tik puiki pramoga, bet ir įgyti žinių apie mus supantį pasaulį, miesto funkcionavimo taisykles ir pan.. Žaisdamas su tokiu žaislu vaikas lavina ir rankinius įgūdžius, mokosi tikslumo ir kantrybės. , ir praktikuoja formų, spalvų ir kt. atpažinimą.

SPALVOTIEJI ELEMENTAI - edukaciniai miesto kvartalai yra labai spalvingi, dėl ko jie stipriai veikia vaikų vaizduotę. Tokiu būdu žaislas palaiko vaiko kūrybiškumo ugdymą ir tobulina loginį mąstymą.

PATVIRŪS – jau seniai žinoma, kad mediniai žaislai yra žaislai, galintys linksminti kartas nepažeistos būklės. Mediniai miesto kvartalai yra patvarūs – todėl nėra baimės, kaip ir plastikinių žaislų atveju, kad sugadintas elementas netyčia sužeis vaiką.

SPECIFIKACIJA

kaladėlių skaičius: 100 vnt.

dėlionė: 20 vnt.

galimybė sutvarkyti pastatus: bankas, mokykla, kavinė, policija, ligoninė, gaisrinė, degalinė, viešbutis

kilimėlio matmenys: 55 x 42 cm.

kibiro matmenys: 22 x 22.5 cm.

svoris: 1.375 kg.

svoris su pakuote: 1.769 kg..


Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų.

Įspėjimas dėl saugumo

Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki 3 metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš duodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti!  Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Naudoti prižiūrint suaugusiems.


Turi CE sertifikatą.


Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Lavinamosios medinės kaladėlės 120 vnt. Miestas

  • Peržiūrų: 495
  • Prekės kodas: 699777
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 24.99€
  • 19.99€

Žymės: lavinamosios, medinės, kaladėlės, 120 vnt., miestas, lavinimo, žaislai