-20% Daugiapakopė didelė lenktynių trasa 234 elementų

Ši didžiulė ralio trasa yra kiekvieno mažo automobilių intuicionisto svajonė. Jame sumontuoti itin greiti du automobiliai su baterijomis, kurie maršrutu juda patys. Be to, rinkinyje yra 2 degalinės, medžiai, kelio ženklai ir žibintai, kuriuos vaikas gali pastatyti bet kurioje pasirinktoje trasos vietoje. Žaislas taip pat turi įspūdingą, ypač ilgą tiltą ir daugybę vingių, todėl maršrutas tampa ne toks monotoniškas. Trasa gali būti pastatyta pagal paveikslėlį ant pakuotės arba galite susikurti pagal save.

LENGVAI surenkama - rinkinį lengva surinkti. Atskiri elementai turi specialius tvirtinimus, todėl norint surinkti trasą nereikia varžtų ar kitų priedų. Trasos dalis galima lengvai ir greitai sujungti tarpusavyje, o kaiščių dėka, konstrukcija išlieka stabili žaidžiant. Automobilius su betrijomis, prieš žaisdami atsukite jų važiuoklę ir įdėkite baterijas (po vieną kiekvienam automobiliui). Lenktynių trasa paruošta linksmybėms! Jo papildomas pranašumas yra priedai kaip kelio ženklai, degalinės ir kt. Reiklesniems žaidimo dalyviams yra galimybė susikurti savo trasos koncepciją.

SPECIFIKACIJA - takelio ilgis: ~ 800 cm; automobilio išmatavimai: 9 / 4,5 cm; bėgių matmenys išsiskleidus: 83 x 33 x 50 cm; svoris: 0,8 kg; svoris pakuotėje: 0,9 kg; sertifikatai: CE, EN71.

SPECIFIKACIJA


Trasos ilgis: ~ 800 cm.

Automobilio matmenys: 9 x 4.5 cm.

Maitinimo šaltinis: 2 x AA (nepridedama)

Sudėtos trasos matmenys išsiskleidus: 83 x 33 x 50 cm.

Svoris su pakuote: 0.9 kg.

sertifikatai: CE, EN71

Į komplektą įeina:


2 automobiliai

234 bėgių elementai

Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų 


Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Daugiapakopė didelė lenktynių trasa 234 elementų

  • Peržiūrų: 412
  • Prekės kodas: 8001009
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 24.99€
  • 19.99€

Žymės: daugiapakopė, didelė lenktynių, trasa, žaislai, berniukams